گفت‌وگوی تلویزیونی احمدی نژاد نمایش تبلیغاتی می‌شود؟

اعضای ستاد انتخاباتی احمدی‌نژاد با کمک رسانه ملی، می‌خواهند سفر انتخاباتی او به اصفهان را – که پیش از این درباره پشت پرده این سفر اطلاع‌رسانی لازم از همین سایت شده بود – به یک شوی تبلیغاتی بزرگ تبدیل کنند.
به گزارش خبرنگار «تابناک» از اصفهان، این سفر که با صرف هزینه‌های کلان و انجام تبلیغات بسیار صورت گرفته است، سناریویی از سوی حامیان رئیس‌جمهور و شخص وی در حال پیاده‌سازی است که در آن، بیشترین بهره‌برداری از این سفر انجام می‌شود.
بنا بر این گزارش، در سفر امروز احمدی‌نژاد به اصفهان، تلاش‌های بسیاری از سوی رسانه‌های حامی دولت و نزدیکان وی شد تا نشان دهند احمدی‌نژاد به دلیل قفل شدن جمعیت، قادر به ورود و خروج از محل سخنرانی نبوده است. دلیل پافشاری حامیان رئیس‌جمهور بر اینکه رئیس‌جمهور به دلیل ازدحام جمعیت در میان جمعیت مستقبلان با تأخیر چهار ساعته به میدان امام و محل سخنرانی رسید، این است که آنها می‌خواهند بر خلاف عدالت خبری، برنامه‌های رسانه ملی را به سود خود تغییر دهند؛ هر چند استقبال مناسبی در محل برگزاری سخنرانی شده است.
بر همین اساس، نزدیکان احمدی‌نژاد با استناد به اینکه ازدحام جمعیت اصفهانی برای حضور در سخنرانی رئیس‌جمهور بسیار زیاد بوده و مانع از رسیدن بموقع احمدی‌نژاد و تیم همراه وی به تهران خواهد شد، در حال رایزنی با صدا و سیما هستند تا برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری که امشب با حضور احمدی‌نژاد برگزار خواهد شد، به صورت ویدئو کنفرانس و بدون حضور فیزیکی احمدی‌نژاد در استودیو پخش شود؛ هر چند مسئولان رسانه ملی تا بدین لحظه از تن دادن به این درخواست خودداری کرده‌اند.
گفتنی است، در حالی که همه نامزدها در استودیو حضور یافته‌اند، ادعای ازدحام جمعیت و جلوگیری از رفت‌وآمد رئیس‌جمهور نیز بنا بر تصاویر و فیلم‌های موجود، چندان قابل پذیرش نیست.