کاظمیان:از نیمکت نشینی ناراحت نیستم

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه پیروزی برابر کره شمالی بسیار مهم است، از موفقیت تیم ملی ایران در این دیدار ابراز امیدواری کرد.

به گزارش مهر، جواد کاظمیان که پس از تمرین عصر امروز تیم ملی فوتبال کشورمان در پیونگ یانگ با خبرنگاران سخن می گفت، ضمن بیان مطلب فوق افزود: پیروزی تیم ملی ایران در این دیدار بسیار مهم است و امیدوارم ملی پوشان کشورمان با تلاش مضاعف در این دیدار، به موفقیت دست یافته و زمینه را برای صعود تیم ملی به جام جهانی فراهم کنند.

وی در مورد اینکه از نیمکت نشینی ناراحت نیست؟ اضافه کرد: 8 سال است هم پست مهدوی کیا هستم اما از این موضوع ناراحت نیستم. شاید این تقدیر و قسمت باشد ولی من همچنان تلاشم را ادامه خواهم داد زیرا مهمتر از بازی کردن من پیروزی تیم ملی است.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین تاکید کرد: اردوی چین اردوی بسیار خوبی بود زیرا شرایط جوی این کشور از نظر آب و هوایی، بسیار به کره شمالی نزدیک بود. البته پرواز متوالی و تغییر ساعت یکی از اصلی ترین مشکلات ماست.

کاظمیان عدم هماهنگی بین لژیونرها و سایر ملی پوشان را هم یکی دیگر از مشکلات تیم ملی دانست و در پایان گفت: مطمئن هستم با این شرایط هم می توانیم کره شمالی را شکست دهیم.

تیم ملی فوتبال کشورمان ساعت 12:30 دقیقه فردا(شنبه) در هفته هشتم از مرحله انتخابی مسابقات فوتبال جام جهانی 2010 در قاره آسیا در ورزشگاه یانگ گاکدو پیونگ یانگ میهمان کره شمالی خواهد بود.