قطبي: چهره ديگري خواهيد ديد

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: در بازي فردا مقابل كره شمالي با چهره اي متفاوت نسبت به ديدار با چين به ميدان خواهيم آمد.

به گزارش فارس، افشين قطبي در نشست مطبوعاتي پيش از مسابقه با كره شمالي عنوان كرد: مسابقه ايران و كره شمالي براي هر دو كشور مهم بوده و اميدوارم ايران نتيجه خوبي را از اين مسابقه كسب كند.

وي ادامه داد: هر دو تيم مي خواهند در اين مسابقه برنده باشند تا بتوانند در جام جهاني حضور داشته باشند.

قطبي تصريح كرد: در مدت حضورم در تيم ملي ايران سعي كردم شرايطي مهيا كنم تا بازيكنان تيم ملي خودشان را باور كنند و با برگزاري تمرينات و اردوهاي تداركاتي و بررسي وضعيت تكنيكي و تاكتيكي آنها مي خواستم بهترين بازيكنان را انتخاب كرده تا بتوانيم در بازي مقابل كره نتيجه خوبي را بدست آوريم.

سرمربي تيم ملي يادآور شد: بازي با چين براي ما بسيار مهم بود و و ما توانستيم وضعيت تيم ملي را به بهترين شكل مورد بررسي قرار بدهيم تا به نتايج مد نظرمان كه همان انتخاب بهترين تركيب براي تيم ملي بود دست پيدا كنيم.

وي در خصوص تيم ملي كره شمالي گفت: كره شمالي با حضور سرمربي خود توانسته نتايج خوبي را بگيرد و ما نيز سعي كرديم با بررسي وضعيت تيم ملي كره شمالي در ديدارهاي گذشته بهترين تاكتيك را مطابق با اين تيم انتخاب كنيم.

قطبي افزود: فلسفه ما در ديدار مقابل چين با كره شمالي متفاوت بود و در بازي با چين مهمترين چيز براي ما انتخاب بهترين بازيكنان بود و مطمئنا در بازي مقابل كره شمالي ما به گونه اي ديگر و متفاوت عمل خواهيم كرد.

ديدار ايران و كره شمالي ساعت 12:30 فردا به وقت تهران برگزار مي شود.