تعطیلی شگفت‌انگیز اردوهاي تيم ملي همزمان با میتینگ ورزشي احمدی‌نژاد

از نکات جالب دیگر این مراسم ممانعت حضور دختران با کاور سبز در میان مردم بود، در حالی که این کاورها در ستادهای جنوب شهر احمدی نژاد برای هدایت یا انتظامات به این افراد داده شده بود، اما مسئولین ستاد انتخاباتی سازمان ورزش اجازه حضور به آنها را نداده و پس از تحویل کاورها توانستند به جمع داخل ورزشگاه بیپوندند. عصر سه شنبه 12 خرداد سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران شاهد یک اجتماع دیگر انتخاباتی برای محمود احمدی نژاد بود.

به گزارش خبرنگار آینده، در این اجتماع که ورزشکاران، مربیان و کارمندان فدراسیون های ورزشی به بهانه حمایت از ستاد مردمی امتداد مهر به ورزشگاه آزادی آورده شدند و صدها نفر از زنان ساکن در شهرک های اقماری تهران نیز به وسیله اتوبوس های متعدد به ورزشگاه منتقل شدند.

زنان و دختران مورد اشاره از مناطقی چون باقرشهر، احمدآباد مستوفی، قرچک، مامازند، شهریار، اسلامشهر، حسن آباد و برخی مناطق شهرری برای حضور در این متینگ به اصطلاح ورزشی در حمایت از احمدی نژاد آورده شده بودند.

مراسم بدون نظم و ترتیب مناسب و براساس یک سری اتفاقات تصادفی اداره می شد و سخت گیری های شدید تیم حفاظتی مستقر در ورزشگاه موجب شد ورزشکاران تیم های ملی و شرکت کنندگان عمومی دچار گرفتاری های فراوانی شوند.

در داخل سالن 12 هزار نفری عده ای خاص ار ورزشکاران در در جایگاه های مختلف قرار گرفتند و برخی کارمندان و میهمانان ویژه نیز روی صندلی نشستند، اما مردم عادی که از مناطق جنوبی شهر و شهرک های اقماری آمده بودند، مجبور شدند نزدیک به 2 ساعت در کف سالن ورزشگاه ایستاده نظاره گر برنامه های تبلیغاتی باشند.

از نکات جالب دیگر این مراسم ممانعت از حضور دختران با کاور سبز در میان مردم بود، در حالی که این کاورها در ستادهای جنوب شهر احمدی نژاد برای هدایت یا انتظامات به این افراد داده شده بود، اما مسئولین ستاد انتخاباتی ورزشي اجازه حضور به آنها را ندادند و آنان پس از تحویل کاورها توانستند به جمع داخل ورزشگاه بیپوندند.

در بخش پایینی ورزشگاه دختران و زنان زیادی به بهانه هر بار پخش موسیقی به حركات موزون و آواز می پرداختند و بسیاری از آنها تاکید می کردند که فقط برای خوشگذرانی و تفریح به این مراسم آمده اند.

در این میان چهره ناراضی مربیان و ورزشکاران می توانست جذابیت زیادی برای عکاسان رسانه های خبری داشته باشد ولی با استقرار آنها در محلی خاض این امکان میسر نبود.

یکی از مربیان تیم ملی کشورمان با انتقاد از این هزینه ها و برنامه های بی هدف گفت:” ما در اردوی تیم ملی هستیم، برای من مهمتر از هر چیزی آمادگی بدنی تیم است، چرا اجازه نمی دهند ما کار خودمان را بکنیم و دیگران هم کار خودشان را؟! ”

ورزشکار دیگری که عکس احمدی نژاد را به روی سرش وصل کرده بود، با خنده می گفت:” الان اینجا برای این که در تیم ملی بمانم مجبورم عکس احمدی نژاد بزنم، ولی من میرحسینی هستم! ”

در حاشیه این مراسم سی دی های “آن مرد آمد” و تراکت های کاغذی به همراه عکس های دکتر احمدی نژاد و برچسب های تبلیغاتی ستاد انتخاباتی وی و پرچم مقدس کشورمان بین ورزشکاران و مردم توزیع می شد.

به نظر می رسد، تعطیلی شگفت انگیز سه شنبه عصر فدراسیون ها و اردوهای تیم های ملی کشورمان بی ارتباط با میتینگ انتخاباتی احمدی نژاد در سالن 12 هزار نفری نبوده است!

اما ای کاش مشخص می شد ستاد حمایت های مردمی دکتر احمدی نژاد چگونه و با چه رقمی توانسته از امکانات دولتی و ملی ورزشگاه آزادی برای برگزاری چنین مراسمی استفاده کند؟