بازي 6 امتيازي با پرسپوليس را مي‌بريم

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: با ارائه يك نمايش خوب مي‌خواهيم برنده ديدار 6 امتيازي با پرسپوليس باشيم.

منصور ابراهيم‌زاده در گفت و گو با فارس، در مورد آخرين شرايط ذوب‌آهن در آستانه ديدار هفته پنجم ليگ برتر مقابل پرسپوليس تصريح كرد: براي حضور موفق در اين مسابقه تمرينات را به طور منظم انجام داديم و به غير از محمدرضا خلعتبري كه مصدوم است، ساير بازيكنان در شرايط مطلوبي به سر مي‌برند. اميدوارم بتوانيم يك ديدار زيبا و جذاب را مقابل پرسپوليس به نمايش بگذاريم.

وي در مورد غيبت خلعتبري در ديدار مقابل پرسپوليس؛ اظهار داشت: شكي در اين مورد كه خلعتبري يك بازيكن تأثيرگذار است، نداريم. حضور اين بازيكن در جمع بازيكنان مي‌توانست انرژي‌زا و روحيه‌بخش باشد. به هرحال حضور او كمك بزرگي براي ما بود. البته مي‌خواهيم با تلاش ساير بازيكنان خلاء وي را در زمين مسابقه پر كنيم تا بتوانيم با شكست پرسپوليس خلعتبري را هم خوشحال كنيم.

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن در مورد وضعيت پرسپوليس؛ عنوان كرد: پرسپوليس هميشه يك تيم خوب و قوي است و با توجه به طرفداران بي‌شمار و انگيزه‌اي كه در مسابقات امسال از خود نشان مي‌دهد و همچنين با دوندگي بازيكنان اين تيم، بايد منتظر يك بازي حساس و 6 امتيازي از دو تيم باشيم. برد و باخت در بازي‌ تيم‌هاي بالاي جدول مي‌تواند تأثيرگذار و مهم باشد.

وي با اشاره به اين كه بازي‌هاي پرسپوليس درامارات را پيگيري كرده‌، يادآور شد: اين بازي‌ها را نمي‌توان با مسابقات ليگ مقايسه كرد. تركيب پرسپوليس در امارات كاملاً متفاوت‌تر از تركيب اين تيم در ديدارهاي ليگ برتر بود.

ابراهيم‌زاده درباره تعلق 10درصد ورزشگاه فولادشهر به تماشاگران پرسپوليس، گفت: هواداران ذوب‌آهن نسبت به سال گذشته بيشتر شده‌اند و اين حق آنها است كه از اين قانون استفاده كنيم، البته راهكار استفاده از اين قانون به مسئولان باشگاه مربوط مي‌شود. اين مورد در حيطه كاري من قرار ندارد، اما مسلماً حضور هواداران ما در مسابقه مي‌تواند تأثيرگذار باشد و ما مي‌خواهيم برنده اين بازي باشيم.

سرمربي ذوب‌آهن اضافه كرد: اميدوارم داوران ما مانند هميشه و البته با قدرت‌تر از گذشته بازي مقابل پرسپوليس را قضاوت كنند و تحت تأثير هيچ چيزي قرار نگيرند. اميدوارم با قضاوتشان حق را به حقدار بدهند.

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و ذوب‌آهن از هفته پنجم ليگ برتر فوتبال ايران دوشنبه ساعت 20:30 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار مي‌شود.