خلعتبري: مرا با دروغ استقلالي كردند

مهاجم تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: پيوستن من به استقلال، دروغ‌هايي است كه در روزنامه‌ها به آن مي‌پردازند و به هيچ وجه صحت ندارد.

محمدرضا خلعتبري در گفت و گو با فارس، در مورد شايعه پيوستن به استقلال اظهار داشت: باشگاه استقلال هيچ صحبتي با من نداشته است و هيچكس از اين باشگاه با من يا مدير برنامه‌هايم تماس نگرفته است.

وي با اشاره به اينكه مسئولان استقلال در مصاحبه‌هاي خود اعلام كرده‌اند كه به خلعتبري نياز ندارند؛ تاكيد كرد: اينكه پنجشنبه هفته گذشته در باشگاه استقلال با مديرعامل اين تيم مذاكره كرده و قرارداد بسته‌ام، دروغ‌هايي است كه در روزنامه‌ها به آن مي‌پردازند و به هيچ وجه صحت ندارد.

خلعتبري در پاسخ به اين سئوال كه اگر استقلال پيشنهاد بدهد، چه تصميمي خواهد گرفت؛ خاطرنشان كرد: يك‌سال ديگر با ذوب‌آهن قرارداد دارم و اگر تيمي مرا بخواهد بايد با باشگاه مذاكره كند و رضايت‌نامه‌ام را بگيرد، ضمن اينكه 2 پيشنهاد خوب از كشورهاي اروپايي و اماراتي دارم و تا آخر هفته نتيجه مذاكرات با اين تيم‌ها را اعلام خواهم كرد.

مهاجم تيم ملي با اعلام اين مطلب كه تا آخر هفته جاري به استراحت خواهد پرداخت؛ گفت: با ابراهيم‌زاده در مورد شرايطم صحبت كرده‌ام كه وي من را به باشگاه دعوت كرد تا در مورد آينده با او و مسئولان باشگاه صحبت و تصميم‌گيري كنيم. البته اولويت من براي سال آينده در وهله اول ذوب‌آهن است، اما در صورت عدم توافق با باشگاه ذوب‌آهن دوست دارم سال آينده در تيم‌هاي خارجي بازي كنم.