کرمی: به دنبال سه طلای جهانی هستم

عضو تیم ملی تکواندو با تاکید بر آمادگی آرمانی خود در آستانه اعزام به جام جهانی گفت: در سال 88 قصد دارم در سه رویداد بزرگ جهانی به مدال طلا دست پیدا کنم.

یوسف کرمی با بیان این مطلب به مهر افزود: هدف نهایی من حضور در المپیک 2012 لندن است و تصمیم گرفته ام تا آن زمان در رویدادهای مهمی که طبق نظر کادر فنی در ترکیب تیم ملی قرار می گیریم بهترین نمایش را داشته و بهترین مدال را کسب کنم.

وی ادامه داد: بعد از حضور در جام جهانی، مسابقات دانشجویان جهان و بعد از آن قهرمانی جهان را پیش رو دارم که تلاش می کنم در این سه رویداد بزرگ به مدال طلا دست پیدا کنم.

این عضو تیم ملی در مورد وضعیت خود برای حضور درجام جهانی گفت: آسیب دیدگی به طور کامل رفع شده و با تمرینات خوب و منظم کادر فنی به آمادگی آرمانی نزدیک می شوم به امید خدا بتوانیم با کمک نفرات تیم تمامی رقبا را شکست داده و قهرمان شویم.

کرمی ادامه داد: این اولین دوره رقابتهاست که به صورت تیمی و به طور رسمی برگزار می شود و همه تیم ها با آمادگی بالا پای به این مسابقات می گذارند. حسن تیم ما این است که در ایران لیگ داریم و مربیان می توانند با استفاده از تجربیات و انتخاب ترکیب های متفاوت تیم را به سوی قهرمانی هدایت کنند.