مظلومی: نمی‏خواهم شرمنده مردم شوم

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان با بیان اینکه نمی توانم تمرینات را با بازیکنان اندکی آغاز کنم، ابراز امیدواری کرد تلاش مدیران باشگاه برای جذب بازیکنان جدید نتیجه بخش باشد.

پرویز مظلومی در گفتگو با مهر، با بیان اینکه قرار بود دور جدید تمرینات آماده سازی این تیم از فردا(شنبه) آغاز شود اما به علت کمبود بازیکن، به تعویق افتاد گفت: قرار بود مسئولان باشگاه در این چند روز بازیکنان جدید را جذب کنند ولی هنوز هیچ نفر جدیدی به بازیکنان قبلی اضافه نشده است و من نمی توانم با این تیم ناقص، تمرینات را آغاز کنم.

وی اضافه کرد: البته بودجه فصل آینده خیلی دیربه حساب باشگاه‌ ریخته شد اما در این زمان کوتاه هم مسئولان در صدد تسویه حساب فصل گذشته بازیکنان و جذب بازیکن جدید بوده اند. البته مسئولان تلاش خود را انجام می دهند تا براساس فهرست من بازیکنان جدید را به خدمت بگیرند اما این اتفاق هنوز رخ نداده است.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان با بیان اینکه امیدوار است تا روزدوشنبه بازیکنان جدید توسط باشگاه به خدمت گرفته شوند، تاکید کرد: با 10-15 بازیکن صحبت شده است اما بازیکنان زرنگ شده اند و برخلاف گذشته که قرارداد داخلی می بستند، امروز تنها صحبت می کنند، قیمت را می پرسند و می روند.

وی اضافه کرد: با این شرایط مس کار سختی را پیش رو دارد. برهانی نژاد قول داده است نفرات مدنظر من را جذب کند اما چشم من آب نمی خورد. ضمن اینکه وضعیت 2 بازیکم ملی پوش ما مشخص نیست و باشگاه هم قصد دارد، 2-3 بازیکن ملی پوش جدید به خدمت بگیرد. با چند بازیکن هم در این هفته مذاکره شده است اما آنها هنوز جوابی به باشگاه نداده اند.

مظلومی در پاسخ به این سوال که با ادامه این روند در مس خواهد ماند؟، تاکید کرد: برای خود آقای برهانی هم کار کردن در این شرایط سخت خواهد بود. من پس از صعود تیم به لیگ قهرمانان آسیا گفتم توقعات از تیم بالاست و باید تیم خوبی بست تا بتوان به خوبی پاسخگوی این توقعات بود. البته امیدوارم با تلاش مسئولان باشگاه مس، طی روزهای آینده با جذب نفرات مطرح و تمدید قرارداد بازیکنان کلیدی خود، تیمی خوبی را برای حضور در مسابقات لیگ فصل آینده و لیگ قهرمانان آسیا ببندیم.

وی در مورد قرارداد خود با تیم مس خاطرنشان کرد: من با مسئولان باشگاه قرارداد داخلی بسته ام و حسن نیتم را به مسئولان باشگاه نشان داده ام. بارها هم تاکید کرده ام با توجه به پیشنهاداتی که از تیم های ایرانی دارم گزینه اول و آخرم مس کرمان است زیرا دوست دارم با حمایت مردم، مسئولان، کادرمدیریت باشگاه و بازیکنان نماینده شایسته ای برای فوتبال ایران در آسیا باشیم.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان گفت: ما امروز اسم ایران را یدک می کشیم و من نمی خواهم در مسابقات فصل آینده در گروه چهارم شده و حذف شویم که در این صورت شرمنده مردم شده و سرم را نمی توانم مقابل آنها بالا بگیرم. در این شرایط مدیران باشگاه خصوصا آقای برهانی نژاد هم شرایط را درک کرده اند و تلاش خود را برای بستن تیمی قدرتمند به کار می بندند.