صمد مرفاوی: با قلعه نويي مشكلي ندارم

مرفاوي گفت:« قلعه نويي پيش از رفتن به سپاهان از من خواست تا با او به اصفهان بروم اما نمی توانم این کار را انجام بدهم.»

صمد مرفاوي مربي استقلال در گفت و گو با ايپنا، درباره پيوستن به كادر فني قلعه نويي در سپاهان گفت:« درباره پيشنهاد قلعه نويي فكركردم اما متاسفانه نمي‌توانم به اصفهان بروم چراكه از لحاظ خانوادگي دچار مشكل مي شوم.»

وي درباره اختلافاتي كه با قلعه نويي در روزهاي پاياني ليگ داشت گفت:« ما مشكلي با هم نداشتيم و تا روز آخر با يكديگر در كمال آرامش كار كرديم. در ديدار با الجزيره هم مشاهده كرديد كه كنار يكديگر روي نيمكت بوديم و اگر مشكلي بود حتما چنين اتفاقي رخ نمي‌داد. ما هميشه به يكديگر احترام گذاشته‌ايم و به دليل اينكه در اين مدت مصاحبه نكردم برخي شايعه كردند كه من با قلعه نويي اختلاف داشتم يا روزه سكوت گرفتم. اما اين چنين نبوده و من در اين مدت در كنار خانواده‌ام بوده‌ام.»

وي ادامه داد:« براي مربيگري در استقلال با من صحبت شد اما پس از جدايي قلعه نويي مذاكره‌اي نداشته ايم. در سال گذشته با استقلال در شرايط مختلف همكاري كردم و خدا را شكر اين همكاري به قهرماني در ليگ برتر منتهي شد كه باعث افتخار من است. خودم را يك استقلالي مي‌دانم و هميشه آماده كمك كردن به اين تيم هستم اما هنوز صحبتي با من درباره مربيگري در اين تيم نشده‌است.»

وي با بيان اين مطلب افزود:« البته اگر از من كمك بخواهند اميدوارم بتوانم به اين تيم كمك كنم. پيشنهادات ديگري هم دارم كه هنوز به آنها فكر نمي‌كنم. فعلا قصد دارم استراحت كنم.»