خداداد بخشیده می شود

مدیر عامل باشگاه استقلال اهواز تاکید کرد قرارداد داخلی که بین وی با خداداد عزیزی و سایر اعضای کادر فنی منعقد شده، کاملا مستند و معتبر است.

شهرام شفیع زاده در گفتگو با مهر، در مورد قراردادی که بین باشگاه و کادر فنی این تیم بسته شده است، گفت: هفته گذشته با آقایان خداداد عزیزی، مهدی هاشمی نسب و کریم بوستانی به عنوان کادر فنی فصل آینده تیم به توافق رسیدیم و با آنها قرارداد داخلی بستیم که به نظر طرفین این قرارداد داخلی معتبر و سند است و هیچ مشکلی برای همکاری طرفین وجود نخواهد داشت.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به محرومیت خداداد عزیزی، وی چگونه می خواهد با باشگاه استقلال اهواز قرارداد رسمی ثبت کند؟، اظهار داشت: طی صحبت هایی که در این مورد با آقایان کفاشیان، تاج، محمدی و شریفی داشتیم نیمی از محرومیت آقای عزیزی 15 خرداد به پایان می رسد و قرار است با توجه به صحبت های انجام شده، مابقی محرومیت وی بخشیده شده تا این مربی در فصل آینده بتواند روی نیمکت استقلال اهواز بنشیند.

مدیر عامل باشگاه استقلال اهواز خاطر نشان کرد: امشب(شنبه شب) هم خداداد عزیزی به اهواز می آید تا با بازیکنان مد نظر باشگاه برای فصل آینده مذاکره کند. ضمن اینکه از دهم یا پانزدهم فصل جاری هم تمرینات تیم ما برای حضور موفق در نهمین دوره لیگ برتر آغاز می شود.

وی با بیان اینکه در فصل نقل و انتقالات 6 بازیکن لیگ برتری و 7-8 بازیکن دسته اولی به جمع نفرات این تیم اضافه خواهند شد، در مورد آخرین وضعیت میداوودی تاکید کرد: لیگ امارات فردا(یکشنبه) به پایان می رسد و قطعا پس از این تاریخ با این بازیکن با اخلاق که یکسال دیگر با استقلال اهواز قرارداد دارد، مذاکره خواهیم کرد. البته باید تاکید کنم در این چند سال هیچ بازیکنی به اندازه میداوودی برای تیم ما درآمدزایی نداشته و از راه انتقال وی کمک بزرگی به باشگاه ما شده و به همین دلیل از وی تشکر می کنیم.

شفیع زاده در پایان گفت: استقلال اهواز در این فصل مشکلات زیادی داشت اما هدف ما این است فصل آینده ضمن ارائه بازی‌های زیبا، از شخصیت باشگاه که فصل قبل دچار خدشه شد، به بهترین شکل دفاع کنیم.