زندگي فوتسالي‌ها دوباره شيرين شد

سوتفاهمات حسين شمس با رئيس فدراسيون فوتبال و رئيس كميته فوتسال برطرف شد.

به گزارش فارس، اظهار نظر اخير عباس ترابيان در مورد اعمال محدوديت براي انتخاب ملي پوشان باشگاه ها، واكنش شديد سرمربي تيم ملي فوتسال را به همراه داشت.

شمس كه تاكيد كرده بود اجازه دخالت در امور تيم ملي را به رئيس كميته فوتسال نمي دهد صبح امروز با علي كفاشيان ديدار كرد. ديداري كه به ادامه فعاليت اين مربي و برطرف شدن سوتفاهمات منجر شد.

شمس در اين باره گفت: قبل از جلسه با كفاشيان، به صورت تلفني با شريفي، رئيس كميته انضباطي فدراسيون صحبت كردم كه او توضيح داد، قضات اين كميته روزهاي چهارشنبه در مرخصي به سر مي برند و اين مسئله تنها دليل عدم وصول شكايت من از منصوري بوده است. در واقع اين يك اتفاق سهوي بوده و من توضيحاتي در مورد مديران عامل 2 باشگاه علم و ادب و منصوري ارائه دادم و شكايت مجددي در اين باره تنظيم شد. به زودي از آقايان براي اداي توضيحات، دعوت به عمل خواهد آمد. ضمن اينكه از يك روزنامه ورزشي هم شكايت كردم.

وي تاكيد كرد: در جلسه با رئيس فدراسيون فوتبال،‌ گلايه خود را اعلام كردم كه از قبل به گوش او رسيده بود. كفاشيان تاكيد كرد كه قصد تاييد حرف هاي مديران 2 باشگاه منتقد من را نداشته و فقط خواسته آنها حرف هاي خود را مطرح كنند. به او گفتم اگر مشكلي وجود دارد كار را رها خواهم كرد كه وي خواست كارم را با قدرت ادامه دهم. كفاشيان گفت كاملا به سرمربي تيم اعتماد داريم و شما مي توانيد شكايت خود را پيگيري كنيد.

شمس در مورد اختلاف نظر با ترابيان خاطرنشان كرد: كفاشيان در مورد محدوديت در نظر گرفته شده براي دعوت از بازيكنان باشگاهي به تيم ملي، حق را به من داد، اما خواست اين موضوع داخل خانواده فوتسال رفع شود.