ایمان مبعلی گلزنی کرد

هفته هجدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های امارات با تداوم پیروزی‌های دو تیم مدعی الاهلی و الجزیره و گلزنی ایمام مبعلی برای تیم الوصل پیگیری شد.

به گزارش مهر، هفته هجدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های امارات یکشنبه شب با پیروزی تیم‌های الشباب، الاهلی، الجزیره و الوصل پیگیری شد.

تیم فوتبال الوصل که از وجود ایمان مبعلی در ترکیب خود بهره می برد، یکشنبه شب موفق شد در خانه الشارجه با نتیجه 3 بریک به برتری دست یافته و به رده هفتم جدول صعود کند. گل سوم الوصل را ایمان مبعلی در دقیقه 63 از روی نقطه پنالتی وارد دروازه الشارجه کرد. این پنجمین گل ایمان مبعلی در فصل جاری مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های امارات بود. الشارجه یکی از حریفان پرسپولیس در مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیاست که روز چهارشنبه هفته آینده در خانه از سرخپوشان تهرانی پذیرایی خواهد کرد.

دیشب همچنین تیم‌های الاهلی و الجزیره با نتیجه مشابه 3 بریک به ترتیب مقابل الشعب و الظفره به پیروزی رسیدند تا همچنان به رقابت شانه به شانه خود برای دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ برتر امارات ادامه دهند. تیم الاهلی در حالی مقابل الشعب به برتری رسید که میلاد میداودی را در ترکیب اصلی خود داشت.

نتایج دیدارهای یکشنبه شب لیگ برتر باشگاه‌های امارات به شرح زیر است:
* الشباب 2 – عجمان صفر
گل‌ها: عیسی عبید (54 و 82)

* الشعب یک – الاهلی 3
گل‌ها: گودوین آترام (88) برای الشعب و کلدرسون سزار (16 و 22) و حسنی عبدربه (36) برای الاهلی

* الظفره یک – الجزیره 3
گل‌ها: محمد عبدالقادر (45) برای الظفره و علی مبخوت (31) و بیانو (68 و 1+90) برای الجزیره

* الشارجه یک – الوصل 3
گل‌ها: جان کارلوس (55) برای الشارجه و اولیویرا (45)، عیسی علی البلوشی (48 – پنالتی) و ایمان مبعلی (63 – پنالتی) برای الوصل

جدول رده بندی:
1- الاهلی 45 امتیاز
2- الجزیره 42 امتیاز
3- العین 38 امتیاز
4- الشباب 25 امتیاز
——————–
11- الشعب 15 امتیاز
12- الخلیج 11 امتیاز