قايقرانان گيلان اول شدند

سومين دوره مسابقات قايقراني آب‌هاي آرام ايران و انتخابي تيم ملي در تهران با برتري تيم گيلان به پايان رسيد.

به گزارش فارس، اين دوره از رقابت‌ها گراميداشت دهه فجر در 2 رده سني جوانان و بزرگسالان، در رشته هاي كاياك و كانوي يك نفره و در مسافت هاي 250، 1000 و 2000 متر با حضور 14 استان لرستان، همدان، زنجان، كردستان، كرمانشاه، بوشهر، خوزستان، آذربايجان شرقي، هرمزگان، اصفهان، مازندران، گلستان، گيلان و تهران برگزار شد.

در پايان در رشته كاياك جوانان مسافت1000متر فرزين اسدي از مازندران اول، هادي صياد سروري از گيلان دوم و سعيد روغني از خوزستان سوم شدند.

در كانو كانادايي جوانان 1000متر محسن سعادتخواه از گيلان، مهيار رخزاد از كردستان و مصطفي رافخاني از گيلان به ترتيب رده‌هاي اول تا سوم قرار گرفت.

كاياك بزرگسالان مسافت1000متر رحمت قادري از گيلان اول، آرمين بخشي‌زاده از گيلان دوم و آرش بصارت دار از گيلان سوم شدند.

در كانو كانادايي بزرگسالان مسافت1000متر، محمد نوري از تهران الف اول شد. وحيد چراغي از كرمانشاه و سروش كريمي از كردستان رده هاي دوم و سوم را از آن خود ساختند.

در كاياك جوانان مسافت 250متر، سعيد روغني از خوزستان اول، فرزين اسدي از مازندران دوم و محمد طاهر حسيني از كرمانشاه سوم شدند.

در كانو كانادايي جوانان مسافت 250متر، مهيار رخزاد از كردستان، مصطفي رافخاني از گيلان و محسن سعادتخواه از گيلان عناوين اول تا سوم را به دست آوردند.

در كاياك بزرگسالان مسافت 250متر، آرمين بخشي زاده ، رحمت قادري و امير مهدوي هر سه از گيلان اول تا سوم شدند.

در كانو كانادايي بزرگسالان مسافت 250متر، سروش كريمي از كردستان اول، محمد نوري از تهران دوم و وحيد چراغي از كرمانشاه سوم شدند.

در دوره پيش اين رقابت ها 9 تيم حضور داشتند كه در رده سني جوانان تهران، گلستان و كرمانشاه و در رده سني بزرگسالان نيز تهران، گيلان و هرمزگان اول تا سوم شدند.