دوشنبه، انجام یک سفر استانی دیگر دولت

استاندار كردستان از سفر رئيس جمهور به اين استان در روز دوشنبه هفته جاري خبر داد.

اسماعيل نجار امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: رئيس جمهوري پس از ورود به سنندج در ورزشگاه استقلال اين شهر با مردم ديدار مي‌كند.
وي با بيان اينكه سفر احمدي‌نژاد به كردستان دو روز است، افزود: در طول اين دو روز با مردم استان در محل استانداري كردستان و با خانواده ايثارگران و جانبازان نيز ديدار خواهد داشت.
نجار تصريح كرد: ديدار با روحانيون، بازديد از يك پروژه و بازديد از يك روستا و ديدار با مردم آن روستا به انتخاب خود رئيس جمهوري از بين طرح‌ها و روستاهاي پيشنهاد شده به آن و برگزاري جلسه هيئت دولت در استان از برنامه‌هاي ديگر سفر رئيس جمهوري به كردستان است.
استاندار كردستان خاطر نشان كرد: كردستان در شرايطي آماده استقبال از رئيس جمهوري مي‌شود كه خاطره ماندگار سفر نخست وي را با خود به همراه دارد و به ديدار دوم براي سرعت بخشي به روند توسعه منطقه اميد بسته است.
نجار اذعان داشت: بيش از 90 درصد مصوبات سفر نخست در پاييز 85 كه بيش از 191 مصوبه بود عملياتي و بخش عمده آنها نيز به بهره‌برداري رسيده است.

وي با اشاره به اينكه محروميت‌زدايي از چهره مناطق محروم كشور و همچنين توسعه عدالت گستري و مهرورزي شعار اصلي دولت نهم بود، گفت: اين شعارها با انجام سفرهاي استاني و برگزاري جلسات هيئت دولت و تصويب مصوبات براي رونق بخشي هر استان، به عينيت تحقق يافت.